Wielkimi krokami zbliża się sezon urlopowy. Wczesna wiosna to ostatni moment, aby zadbać o swoją sylwetkę. Jak skutecznie schudnąć i móc swobodnie zaprezentować płaski brzuch na plaży? Sprawdź nasze rady!

 

Co proponuje Ci producent urządzeń do modelowania sylwetki?

Marka Body Space, producent urządzeń do modelowania sylwetki, znalazła sposób na zoptymalizowanie efektów odchudzania. Technolodzy współtworzący światowej klasy markę zaprojektowali innowacyjne urządzenia działające w oparciu o nowoczesną technologię Infra Red oraz Vacu Therm. Podczas treningu na zabudowanych rowerkach, orbitrekach czy bieżniach pracujące mięśnie poddawane są dodatkowo działaniu promieniowania podczerwonego oraz podciśnienia  ściągającego większą ilość krwi w dolne partie ciała. Regularne ćwiczenia na tego typu urządzeniach przynoszą spektakularne efekty. Owocem treningów będzie nie tylko wyszczuplenie najbardziej problematycznych partii ciała, ale również zwiększenie napięcia skóry, usprawnienie krążenia krwi i limfy czy poprawa wydolności. Co więcej, ćwiczenia na urządzeniach z katalogu Body Space dotleniają komórki, czego następstwem jest uczucie odprężenia i zrelaksowania oraz zmniejszenie bólu i napięcia mięśniowego.

 

Cenne rady dietetyka

Regularne treningi to tylko połowa sukcesu. Aby cieszyć się szczupłą sylwetką, należy zadbać o swoją dietę. Samodzielne ułożenie odpowiedniego jadłospisu nie jest tak proste, jak może wydawać się na pierwszy rzut oka. Aby zapewnić organizmowi odpowiednią ilość substancji odżywczych, a jednocześnie utrzymywać deficyt kaloryczny, warto skorzystać z rad dietetyka. Profesjonalista dobierze codzienne menu dostosowane do Twojej sylwetki i trybu życia, a Ty nie odczujesz, że jesteś na diecie!

Share:
https://beesafe.pl/porady/samochod-do-20-tys/ https://valueformichigan.com/intensywne-szkolenia-zeglarskie/ Stylowe meble łazienkowe