Zdrowie i Uroda

Psychoterapia w Lublinie – zadbaj o swój komfort psychiczny

Nie zawsze potrafimy sami poradzić sobie z problemami życia codziennego. Stres, który przeżywamy w pracy, w domu szkole czy na uczelni niekorzystnie wpływa na naszą kondycję psychiczną. Jeżeli czujemy, że zaczyna nas to przytłacza, powinniśmy rozważyć możliwość uzyskania profesjonalnej porady i pomocy. Nasze zdrowie psychiczne jest równie ważne co te fizyczne i tak samo powinniśmy o nie dbać i reagować gdy widzimy jakieś nieprawidłowości. Pomóc temu może psychoterapia w Lublinie, na którą wszystkich zapraszamy. 

Co daje psychoterapia ?

Psychoterapia indywidualna to szczególne spotkanie dwóch osób. Biorą w nim udział psychoterapeuta oraz klient. Skierowana jest do osób, które nie chcą same zmagać się z problemami, chcą poprawić jakość swojego życia lub pogłębić samoświadomość. Jest skuteczną formą pomocy dla osób zmagających  się z  lękami, depresją, nerwicą, zaburzeniami osobowości, kłopotami w relacjach z ludźmi, stratą i żałobą, niską samooceną. Dzięki spotkaniom z psychoterapeutą pogłębisz świadomość przeżywanych emocji, wpływ doświadczeń na swoje życie, zdasz sobie sprawę ze swoich możliwości i ograniczeń. Każda sesja psychoterapeutyczna różni się od siebie. Na pierwszej wizycie zostajesz zapytany o powód wizyty i cel, jaki chciałbyś osiągnąć. Następnie psychoterapeuta po uzyskaniu informacji o Tobie, zbadaniu źródła problemów i twoich motywacji, ustali z Tobą plan i indywidualnie dostosuje sposób prowadzenia współpracy: liczbę godzin, częstotliwość i cele, jakie m przynieść ta współpraca.

Psychoterapia w Lublinie – Smart Heart

Nasza psychoterapia indywidualna w Lublinie może odbywać się na dwa sposoby: stacjonarnie – w gabinecie terapii w Lublinie lub online za pomocą komunikatora internetowego pozwalającego bezproblemowo prowadzić rozmowę. W naszym Centrum Psychoterapii SmartHeart wierzymy, że jesteśmy w stanie pomóc Ci odzyskać spokój i równowagę, sprawiając, że znów będziesz mógł się cieszyć życiem z dnia na dzień. Oferujemy pełne zaangażowanie i osobiste podejście do każdego klienta.

 

Share: