Ciekawe

Szczotki do odkurzaczy Vorel  

Odpowiedni sposób korzystania z odkurzacza jest niezwykle ważny. Wiele osób nie potrafi dostosować rodzaju szczotek do powierzchni, którą odkurza. Przykładowo wielu z nich odkurza powierzchnie dywanów szczotką do parkietu – i na odwrót. Dlatego warto dowiedzieć się odrobinę więcej o rodzajach szczotek i wybrać te, które będą najbardziej odpowiadać własnym preferencjom. Jednymi z najlepszych są szczotki do odkurzaczy Vorel, którym warto poświęcić uwagę.

 

Szczotki do odkurzaczy Vorel – jedne z najlepszych szczotek na rynku

 

Szczotki do odkurzaczy Vorel są jednymi z najlepszych szczotek na rynku. Największą sławę uzyskały turbo – szczotki do odkurzaczy Vorel. Są one bardzo dobrym elementem wprost stworzonym do zadań specjalnych i najbardziej zabrudzonych powierzchni. Ze względu na swoją budowę są wprost stworzone do powierzchni typu dywan/wykładzina. Wszystko to powiązane jest z ruchomym wałkiem z dodatkiem włosia. Cała konstrukcja sprawnie obraca się podczas odkurzania gwarantując, że wszystkie, nawet najdrobniejsze śmieci trafią do rury i wylądują w worku.

 

Dodatkową zaletą turbo – szczotki do odkurzaczy Vorel jest możliwość wykorzystywania jej do czyszczenia powierzchni mebli tapicerowanych. O ich powierzchnię również trzeba bardzo dbać. W przeciwnym razie alergeny oraz roztocza będą bardzo chętnie bytować na tych powierzchniach unosząc się w powietrzu, a następnie opadając na ziemie. W wyniku tego nawet po wysprzątaniu każdego ułamka podłogi mogą one znów zabrudzić się w przeciągu kilku chwil. Wraz z turboszczotką taki stan z pewnością będzie rzadkością!

 

Ssawka szczelinowa – dodatek od firmy Vorel

Ssawka szczelinowa jest ciekawym dodatkiem, który bardzo dobrze sprawdzi się podczas odkurzania najbardziej cienkich powierzchni. Chodzi tutaj o drobne szczeliny czy też wnęki w które po prostu nie da się dotrzeć używając tradycyjnych szczotek. Szczotki szczelinowe są idealny, rozwiązaniem. Są długie i cienkie dlatego z łatwością dobiorą się do każdej powierzchni.

Share:
https://musicfm.org/czy-moge-zostac-projektantem-blockchain/ https://beesafe.pl/porady/kasowanie-punktow-karnych/ https://sseinc.org/pierwsza-wizyta-u-kardiologa-co-warto-wiedziec/