Biznes

Szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej – pomóż innym w potrzebie

Umiejętność szybkiego zareagowania i udzielenia niezbędnej pomocy może nam się przydać w każdym momencie. Niezbędne okazuje się wtedy szkolenie z pierwszej pomocy, dzięki któremu wiemy jak się zachować i w jaki sposób możemy pomóc. Ustawa definiuje pierwszą pomoc jako zespół czynności podejmowanych w celu ratowania osoby w stanie nagłego zagrożenia zdrowotnego. Czy jest to atak serca, czy uszkodzenie fizyczne wskutek wypadku warto wiedzieć, jakie podjąć kroki, aby pomóc poszkodowanemu, zanim pojawią się służby medyczne. 

Firedom oferuje szkolenia w zakresie pierwszej pomocy

Kursy z pierwszej pomocy oferujemy zarówno dla firm jak i wszystkim osobom chcącym poznać lub odświeżyć sobie informacje związane z udzielaniem pierwszej pomocy. Szkolenia prowadzone są w sposób ciekawy pozwalający w łatwy sposób przyswoić nową wiedzę. Praktyczne ćwiczenia pokazywane przez naszą wyszkoloną i pełniącą czynną służbę medyczną kadrę, pomogą zrozumieć – i w razie potrzeby odtworzyć – wszystkie czynności potrzebne do skutecznego udzielenia pomocy osobie poszkodowanej. Przeprowadzając kurs, bierzemy pod uwagę grupę docelową i dostosowujemy szkolenie pod branże i rodzaj wykonywanego zawodu, starając się zachować odpowiedni balans pomiędzy teorią i praktyką. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Szkolenia ATEX z zakresu ochrony wybuchowej

Jedną z naszych dziedzin, w której zakresie prowadzimy działalność są szkolenia ATEX. Szkolenie takie powinien przejść każdy, kogo praca przebiega w strefie zagrożenia wybuchem. Celem szkoleń ATEX jest przyswojenie praktycznej wiedzy na temat ochrony wybuchowej. Prowadzone są one zgodnie z obowiązującym na dzień dzisiejszy prawem. Skala szkolenia zależy od samego zakładu pracy, ponieważ nasze kursy są przystosowywane do wymagań konkretnej firmy. Po takim szkoleniu przeciwpożarowym prowadzonym przez osoby w pełni do tego wykwalifikowane, uczestnik otrzymuje dokument potwierdzający ukończenie kursu z uwzględnieniem konkretnych zdobytych informacji.

 

Share:
https://beesafe.pl/porady/obowiazkowe-wyposazenie-samochodu/ https://hexi-dump.org/domowe-biuro-jak-zaaranzowac-miejsce-do-pracy/ https://myvatn.org