Technologia

Tradycja oraz nowoczesne rozwiązania – idealne połączenie

Niewiele osób spoza branży elektroinstalacyjnej zna historię firmy Kontakt Simon. Z dziejami tego przedsiębiorstwa warto zapoznać się chociażby ze względu na konsekwentny rozwój tego biznesu, niezależnie od panujących okoliczności (które, nawiasem mówiąc, zwykle nie sprzyjały ekspansji jakiejkolwiek przedsiębiorczości).

Kontakt Simon – nieco historii

Dziewięćdziesiąt klika lat dotychczasowej działalności brzmi imponująco – nawet w przypadku branży, która przez ten czas naprawdę konsekwentnie się rozwijała. Właśnie dzięki temu dość dynamicznemu postępowi, udało się opracować funkcjonalne rozwiązania, których finalny koszt jest atrakcyjny dla klienta: jeśli porównujemy ceny produktów takich jak oprawa oświetleniowa z segmentu premium, zestawienie takie wychodzi na korzyść dla tej polskiej marki.

Międzynarodowe uznanie dla potentata

Dziś firma ma oddziały nie tylko w całej Polsce, ale także na terenie Europy. Jeśli bowiem zajrzymy na ich stronę internetową, znajdziemy tam dokładną mapę, gdzie pokazane jest rozmieszczenie ich firmowych przedstawicielstw

Dystrybucja produktów w Polsce

Forma zadbała zarówno o sprzedaż kanałami tradycyjnymi, jak też nawiązała współpracę z elektrykami oraz instalatorami. Właśnie do obu grup docelowych, jakimi są klienci końcowi oraz doświadczeni fachowcy, adresowana jest aplikacja mobilna, której zadaniem jest wsparcie sprzedaży, doradztwo, a także kompleksowa prezentacja wszelkiego rodzaju produktów z najnowszej kolekcji systemów oświetleniowych oraz podzespołów związanych z instalacjami elektrycznymi. Dzięki temu, klient który planuje kompleksowy remont nieruchomości, wraz z wymianą wszelkiego rodzaju instalacji, może zrobić zakupy i od razu zamówić fachowca, który z powodzeniem zajmie się montażem. Oczywiście korzystanie z tej aplikacji nie jest obligatoryjne, toteż odbiorca, który zechce poczynić jeszcze dalej idące oszczędności, skorzysta z ofert sklepów internetowych, które oprócz samych produktów związanych np. z oświetleniem sprzedają też artykuły takie jak grzałka do boilera, termostat i inne akcesoria, związane z różnego rodzaju infrastrukturą (instalacja grzewcza, elektryczna i sanitarna).

Zakupy w dużych e-sklepach – oszczędność nie tylko pieniędzy, ale też czasu

Wielu ludzi jest doskonale obeznanych z cyber-rzeczywistością, toteż preferują oni zakupy online. Sklep internetowy ma przewagę nad tradycyjnymi punktami dystrybucji, chociażby ze względu na ceny produktów: gdy dostawca współpracuje z okolicznymi hurtowniami, nie musi bowiem ponosić kosztów, jakie związane są z utrzymaniem powierzchni magazynowych.

Kontakt Simon jest jednym z najczęściej kupowanych produktów w sklepach z elektroniką.

Share:
https://dylanferrandis.com https://gethotels.pl https://veryfine.pl