Ciekawe

Trudny rozwód z winy męża

Jestem a właściwie była mężatką przez dwadzieścia pięć lat. Niestety mój mąż mnie zdradzał a ja miała dość tkwienia w układzie, gdzie kobieta usługuje, a facet stawia warunki. Słyszałam że rozwody w Kaliszu nie należą do najłatwiejszych, a mój mąż był majętny i wciąż straszył mnie że przegram sprawę.

Na szczęście znalazłam dobrą kancelarię, gdzie nie tylko udzielono mi rzetelnej porady prawnej, ale także zaoferowano pomoc przy samym rozwodzie. Sprawa trwała kilka miesięcy i muszę przyznać, że mąż miał kilka asów w rękawie, których w ogóle się nie spodziewałam, mimo to mój prawnik znalazł twarde dowody zdrady i udało mi się wygrać. Dzieci już są dorosłe, więc nie było mowy o alimentach oraz podziale obowiązków rodzicielskich, jednak sąd przychylił się do prośby mojego prawnika i zasądził alimenty dla mnie, przynajmniej do czasu kiedy nie znajdę stałej pracy. Także majątek został podzielony sprawiedliwie, mimo że tylko mąż zarabiał pieniądze. Dziś wiem że rozwody w Kaliszu to jedna z najbardziej przykrych spraw, jednak lepiej się rozwieść i zacząć wszystko od nowa.

Share:
https://mainejug.org/gdzie-mozna-pojechac-na-wycieczke-szkolna/ https://3d-developer.com/system-jakosci-ifs-dla-przedsiebiorstw/ https://funniestfemale.com/obrazy-w-sklepie-internetowym/