Turystyka

W poszukiwaniu inspiracji ślubnych…

Wiele przyszłych panien młodych na długo przed ceremonią zbiera liczne inspiracje dotyczące organizacji ślubów, sukni ślubnych, dodatków na stół, podziękowania dla rodziców. Z pewnością takie zestawienia pomogą sprawić, że ich ślub stanie się wyjątkowy. Obecnie mamy wiele możliwości związanych z organizacją nietuzinkowych ślubów. Jakie cieszą się największą popularnością?

Ślub poza USC!

Śluby cywilne zazwyczaj kojarzyły się jako nudne, urzędnicze ceremonie, trwające ok 20 minut. Podczas takiego wydarzenia para młoda składa sobie przysięgę przed urzędnikiem, wymienia się obrączkami. Od roku 2015 możliwe jest jednak zorganizowanie uroczystości cywilnej poza murami USC. Umożliwiły to zmiany w prawie cywilnym. Od roku 2015 możliwe jest organizowanie ślubów w zabytkowych zamkach, pałacach, ogrodach botanicznych. Ważne jest tylko to, aby wybrane miejsce było odpowiednio uroczyste. Podczas organizacji takiego ślubu zapraszamy urzędnika na ceremonię (poprzez złożenie odpowiednich dokumentów w USC). Ślub poza urzędem kosztuje drożej od standardowej ceremonii – to kwota rzędu 1000 zł. Mimo wysokiej ceny wiele par decyduje się na to rozwiązanie.

A może z dala od Polski?

Śluby brane poza granicami Polski to nie nowość, jednak tour operatorzy postanowili znacznie ułatwić i uatrakcyjnić ten proces. Oferują oni swoim klientom śluby na pięknej Dominikanie. Jak zorganizować ślub na Dominikanie? Nie musimy się tym martwić – wszystkim zajmie się biuro podróży. Podczas rozmowy z pracownikiem biura musimy ustalić jedynie termin, wybrać hotel, wpłacić zaliczkę… i stawić się w określonym dniu na lotnisku. Touroperator załatwi za nas wszystko! Ślub odbędzie się na zjawiskowej plaży, w obecności urzędnika państwowego oraz profesjonalnego fotografa!

Share:
https://4sch.pl https://gayer.com.pl/dlaczego-warto-jechac-na-wakacje-do-kemer-w-turcji/ https://redturtlemusic.com