Turystyka

Wakacje nad morzem to możliwość przeżycia niezapomnianych chwil

Chociaż dużo osób decyduje się na spędzenie wakacyjnego urlopu nad Bałtykiem, to godne polecenia są również kwatery Świnoujście, skąd mamy dostęp do wielu okolicznych atrakcji oraz niezwykłych miejsc do zwiedzenia. Co takiego można zobaczyć w Świnoujściu?

Kwatery Świnoujście, dlaczego warto na nie postawić?

Dla fanów morskiej żeglugi sprawdzą się spacery z widokiem na falochrony, które poprawiły bezpieczeństwo żeglugi i przyczyniły się do samopogłebienia nurtu ujściowego z odcinka Świny. Długość wschodniego falochronu wynosi 1491 m, a zachodniego 900 m. Przyjemny trening cardio plus zwiedzanie to podwójna korzyść. Z kolei u wejścia portu znajduje się stawa „Młyny”, który jest symbolem Świnoujścia. Zatrzymując się w kwaterach Świnoujście nieco dłużej, mamy możliwość wybrania się do parku zdrojowego, który powstał w latach 1826-1827. Znajdziemy w nim sławny starodrzew liczący około 150 lat, a także bogactwo roślinności śródziemnomorskiej. Niesamowite widoki i czyste powietrze to świetny sposób na uspokojenie zagmatwanego umysłu oraz naładowanie akumulatorów pozytywną energią. Nic tak dobrze nie działa na ludzki organizm, jak zharmonizowanie go z naturą. Tak więc kwatery Świnoujście to nie tylko miejsce, gdzie można przenocować, ale również możliwość spotkania wielu ciekawych osób, które mogą się z nami podzielić informacjami na temat godnych zwiedzenia punktów turystycznych.

Przenocuj w kwaterach Świnoujście, aby móc za dnia zwiedzić wyspę skarbów

W Świnoujściu można skorzystać z gospodarstwa agroturystycznego, gdzie można wcielić się w postać pirata, podziwiać piękno przyrody oaz przeżyć niesamowite przygody. Wyspa skarbów kryje mnóstwo intrygujących niespodzianek, skąd nie sposób wyjść bez wartościowych doświadczeń. Nawet zagraniczni turyści wybierają kwatery Świnoujście, aby móc skorzystać z uroków tego magicznego miejsca, które znane jest z tajemniczych sił przynoszących ukojenie dla ciała i duszy. Do dyspozycji mamy piracki sprzęt wodny, z którego możemy w pełni korzystać w ramach noclegu w kwaterach Świnoujście.

Zapoznaj się z wakacyjną ofertą wypoczynku nad morzem Apartamenty na wyspie – kwatery świnoujście

Share:
https://etapolska.pl https://handbagmonster.com https://ccf-cccv.org