Zdrowie i Uroda

Walka z tłuszczem – wytocz ciężkie działa!

O swoje ciało dbamy na wiele sposobów – uprawiamy sport, starannie komponujemy menu, unikamy stresu, wysypiamy się, używamy kosztownych kosmetyków i odwiedzamy gabinety kosmetyczne… Niestety, czasami to nie wystarcza, aby czuć się dobrze w swojej skórze. Jednym z czynników w ogromnej mierze wpływających na nasz komfort jest waga. Tam, gdzie klasyczne metody odchudzania zawodzą, z pomocą przychodzi nauka, a dokładniej – medycyna estetyczna. Sprawdź, jaki zabieg cieszy się obecnie ogromną popularnością!

Contura – innowacyjne urządzenie do modelowania sylwetki

Urządzenie do modelowania sylwetki Contura jest skuteczną bronią z niechcianą tkanką tłuszczową. Nowoczesna aparatura miejscowo niszczy komórki tłuszczowe wykorzystując zjawisko elektroporacji IRE. Efekty zabiegu są spektakularne. Pacjenci mogą liczyć na szybką redukcję tłuszczu, wzrost napięcia skóry i znaczące zmniejszenie cellulitu.

Jakie partie możesz wyszczuplić?

Niechciany tłuszczyk pod brodą? Nieproporcjonalne ramiona? A może fałdki na brzuchu? Contura pomoże Ci się rozprawić z każdym problemem! Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby było jak najbardziej uniwersalne. Lekarz może zmieniać aplikatory, dopasowując ich wielkość do konkretnych potrzeb. Contura doskonale działa więc na małe partie oraz duże obszary.

Czy to niebezpieczne?

Warto mieć świadomość, że zabiegi medycyny estetycznej nie mają wiele wspólnego z inwazyjnymi operacjami. Wykonywane w gabinetach lekarskich, nie na salach operacyjnych, kuracje nie niosą ze sobą ryzyka groźnych powikłań. Zanim zdecydujesz się na odchudzanie innowacyjną metodą, należy przejść konsultację ze specjalistą, który wykluczy występowanie ewentualnych przeciwwskazań i szczegółowo wyjaśni, na czym polega zabieg.

Share: