Ciekawe

Wybierz miejsce na wymarzone wesele… i nie przepłacaj!

Wybierz miejsce na wymarzone wesele… i nie przepłacaj!

Znalezienie restauracji, kawiarni czy sali bankietowej w hotelach na wesele czy inną rodzinną uroczystość nie jest dzisiaj żadnym problemem. W obrębie własnego miasta znajdziemy dziesiątki takich miejsc, które będą się różnić standardem, ale i ceną. Podczas szukania takiego miejsca zwracamy uwagę przede wszystkim na to ostatnie – okazuje się, że nie ma górnej granicy cenowej. Jak poradzić sobie ze znalezieniem sali w Warszawie bez opróżniania naszego portfela?

Zrezygnuj z centrum i ciesz się większą swobodą!

Podstawowym błędem podczas poszukiwania pięknego miejsca na wesele czy bankiet jest szukanie blisko centrum lub w jego środku. Zazwyczaj lokale zlokalizowane przy starówce są eleganckie, ale jednocześnie bardzo drogie. Opłaty, których życzą sobie restauratorzy są horrendalnie wysokie, i zważywszy na całość kosztów związanych z przyjęciem – często nie do przyjęcia dla potencjalnego klienta. Rozwiązaniem może być szukanie miejsca na wesele w hotelu w Warszawie poza centrum: w odleglejszych dzielnicach czy wręcz poza granicami miasta. Takie rozwiązanie daje wiele profitów – przede wszystkim zapłacimy znacznie mniej niż w przypadku imprezy w centrum miasta. Bankiety w Warszawie z dala od centrum to także gwarancja, że nasi goście nie utkną w korkach. Wybranie miejsca z dala od hałasu oraz smrodu spalin to korzyść sama w sobie. A jeśli jeszcze mamy do dyspozycji ogród lub taras – goście z pewnością będą zachwyceni.

Na co zwracać baczną uwagę?

Podczas szukania sali z pewnością warto zerknąć na stan samego pomieszczenia, ale i zapytać o zaplecze, jak wiele osób będzie przydzielonych do obsługi organizowanego wydarzenia. Zazwyczaj przy małych grupach managerowie lokalu mogą zaproponować wynajęcie niewielkich, kameralnych sal, idealnych właśnie na spotkania rodzinne.

Share: