W natłoku wielu codziennych obowiązków, kobiety coraz rzadziej mają czas na to, aby zadbać o siebie i o swoją urodę. Nie powinno to jednak powodować zaniedbania tej sfery. Raz na jakiś czas warto wybrać się do miejsca, w którym specjaliści zajmą się w sposób profesjonalny tym, abyśmy lepiej się czuli i piękniej wyglądali.

Wycieczka do SPA

Takim miejscem jest SPA. Każda kobieta powinna choć raz odwiedzić dobre SPA, aby przekonać się, w jaki sposób można się tam zrelaksować, a także zadbać o swój wygląd.
Do SPA możemy wybrać się samodzielnie, z przyjaciółką lub partnerem – wybór należy tylko do nas. Jakie zabiegi warto wykonać w tym miejscu?

Manicure pedicure

Oczywiście, powinniśmy zadbać o dłonie i stopy, zwłaszcza jeśli mamy pod ręką profesjonalistów w tej dziedzinie.
Dzięki odpowiednim zabiegom nasze stopy i dłonie będą gładkie i piękne. Warto pokryć także paznokcie ładnym lakierem. Możemy zdecydować się na przykład na, obecnie bardzo modny, manicure hybrydowy, który charakteryzuje się bardzo dużą trwałością.

Masaż gorącą czekoladą

Fanki słodyczy pewnie zachwycą się możliwością wykonania masażu za pomocą roztopionej, gorącej czekolady. Jest to niesamowite przeżycie dla zmysłów – specjalna czekolada przepięknie pachnie.
Zabieg ten sprawia także, że ciało jest wspaniale nawilżone i otulone przyjemnym zapachem. Zazwyczaj tego typu masaż poprzedzony jest peelingiem całego ciała, który wygładza skórę.

Kąpiel w pachnącej pianie

W SPA możemy także zrelaksować się podczas kąpieli w pachnącej wodzie. Do wanny z hydromasażem dodawany jest puder lub płyn zapachowy, dzięki któremu piania przepięknie pachnie.
To idealna okazja, aby zrelaksować się, oderwać od codzienności albo po prostu przemyśleć sobie pewne sprawy. Warto skorzystać zatem także z takiej usługi, kiedy będziemy już w SPA.

Idealnym pomysłem na weekend po szalonym tygodniu pracy jest zatem wyjazd do dobrego hotelu ze SPA. Oprócz tego, że zrelaksujemy się tam, zadbamy także o swój wygląd i samopoczucie, dzięki specjalnym zabiegom.

Manicure i pedicure dostępne są w ofercie Medica SPA Warszawa

Share:
https://beesafe.pl/porady/ubezpieczenie-zdrowotne-bez-pracy/ Tanie szafki łazienkowe https://myvatn.org