Turystyka

Zaplanuj jesienny urlop w górach!

Zaplanuj jesienny urlop w górach!

Jesień to idealna pora na to, aby wybrać się w góry – szczyty mieniące się dziesiątkami ciepłych barw, przyjemna pogoda, wspaniałe widoki. Wśród licznych pasm górskich bez wątpienia Tatry cieszą się największym zainteresowaniem. Jak zaplanować urlop na Podhalu, aby uniknąć tłoku i hałasu?

Czy wybór Zakopanego jest słuszny?

Myśląc o Tatrach większość z nas od razu skojarzy je sobie z Zakopanem – miejscowość ta to prawdziwa mekka dla turystów oraz osób ceniących interesujące kurorty. Nie bez przyczyny Zakopane nazywane jest zimową stolicą Polski – wraz z nadejściem pierwszych śniegów ściągają tu amatorzy białego szaleństwa, aby poszusować po górskich stokach. Istotna jest także infrastruktura miasta – nie brak tu hoteli, pensjonatów, prywatnych kwater. Wiele osób narzeka jednak na to, że Zakopane jest miejscem zatłoczonym, głośnym, przereklamowanym. Jeśli chcemy zatrzymać się w miejscu o bardziej kameralnym klimacie watro znaleźć noclegi z wyżywieniem w Bukowinie Tatrzańskiej. Co zaoferuje nam Bukowina?

Bukowina Tatrzańska dla rodzin i miłośników spokoju

Bukowina bez wątpienia jest znacznie spokojniejszym miejscem niż zatłoczone Zakopane. Znajdziemy tu dziesiątki stoków narciarskich o zróżnicowanym stopniu trudności, ale również słynne termy, z których turyści chętni korzystają właśnie zimą. Szukając noclegu dla siebie i bliskich warto wybrać Willę Majerczyk, z okien której roztacza się piękny widok na Tatry. O willi czytaj więcej na stronie willamajerczyk.com.

Share:
https://redturtlemusic.com https://malopolskaubezpieczenia.pl https://handbagmonster.com